Komplexné služby

v HR

Chcete, aby vaši zamestnanci boli šťastní a produktívni?
Potrebujete efektívne riešenie na správu ľudských zdrojov
V našej spoločnosti máme, čo potrebujete!

Ponúkame komplexné HR riešenia podporujúce rozvoj klienta, ako sú náborové kampane, platové prieskumy, hodnotenie zamestnancov, vzdelávanie a rozvoj, a mnoho ďalších.

Naši odborníci sú pripravení vám pomôcť so všetkým, od vyhľadávania správnych ľudí, až po riešenia konfliktov v tíme, či analýzy pre váš biznis.

Komplexné
služby
v HR!

Chcete, aby vaši zamestnanci boli šťastní a produktívni?

Potrebujete efektívne riešenie na správu zdrojov ľudských?

V našej spoločnosti máme to, čo potrebujete!

Ponúkame komplexné HR riešenia, ktoré sú špičkové ako švajčiarsky Army knife pre vaše HR potreby. Naše služby sú kvalitné a podporujúce klienta, ako sú náborové kampane, platové prieskumy, hodnotenie zamestnancov, vzdelávanie a rozvoj, a mnoho ďalších.

Naši odborníci sú pripravení vám pomôcť so všetkým, od vyhľadávania správnych ľudí až po riešenia konfliktov v tíme, či analýzy pre váš biznis. 

Recruitment – profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov

Spoľahnite sa na náš tím profesionálnych recruiterov s dlhodobými skúsenosťami a zverte vaše náborové potreby do našich rúk.

Executive Search / Headhunting

Využite našu službu Executive Search, založenú na metóde headhuntingu, head-mappingu a cieleného prieskumu trhu.

Outsourcing mzdového účtovníctva

Presuňte si komplexné služby spracovania mzdovej a personálnej agendy a reportingu k nám (prenájom externého recruitera, mzdového účtovníka, HR analytika, a i.).

EOR / PEO / OUTSOURCING

Naplňte vaše náborové plány bez administratívnej záťaže a legislatívnej zodpovednosti súvisiacej s novými posilami, bez nutného nárastu počtu kmeňových zamestnancov.

Outplacement / Downsizing

Doprajte vašim zamestnancom odbornú konzultáciu s profesionálmi recruitermi, psychológmi, či právnikmi vo fáze prepúšťania, či reštrukturalizácie spoločnosti.

Vzdelávanie a rozvoj

Investujte do vzdelávania a rozvoja svojich zamestnancov a nechajte ich rásť spoločne s vašou firmou. Dajte možnosť vašim ľuďom dostať zo seba to najlepšie.

Chatboty

Využite umelú inteligenciu, ktorá vám pomôže zefektívniť výberový proces kandidátov, či onboarding proces.

Testy

Zorientujte sa v osobnostných predpokladoch kandidátov a zistite vopred, či potenciálny zamestnanec zapadne do tímu, alebo či tím dokáže spolupracovať efektívne.

Platový prieskum

Porovnajte platy a balíčky odmeňovania vo vašej spoločnosti naprieč všetkými alebo vybranými pozíciami v rámci sektorov a krajov.

Analýzy uskutočniteľnosti, regionálne a sektorové analýzy

Nechajte sa viesť tímom profesionálov pri otvorení novej pobočky alebo expanzii vášho biznisu na Slovensku. Pripravíme vám analýzy pre rôzne sektory na mieru.

Podpora v oblasti vyhľadávania nehnuteľností

Poradíme vám pri hľadaní priemyselných, kancelárskych, retailových a skladových priestorov na kúpu alebo prenájom.

Imigračné a relokačné služby v jednom balíku

Využite jednoduché riešenie, ktoré vás prevedie zdĺhavými legislatívnymi procesmi imigrácie na Slovensko.