Určite si spomínate na túto legendárnu vetu z reklamy slovenského nákupného reťazca.

Po dlhšom koronovom čase sme sa 10.09.2022 ako firma zúčastnili príjemnej akcie – nultého ročníka “Fajného kotlíkového gulášu” v Záblatí. Hoci sa zmôže zdať, že guláš sa nijako nedotýka nášho biznisu, opak je pravdou. Dobrá spolupráca medzi členmi, deľba práce a time manažment boli okrem iného troma vzácnymi ingredienciami, vďaka ktorým sme predsa len jedno prvenstvo utŕžili.
Náš guláš si síce nezískal srdcia poroty, ale získal si srdcia ľudí, ktorí si za dobrovoľný príspevok zakúpili misku gulášiku. Podarilo sa nám vyzbierať najvyššiu čiastku. Výťažok z akcie sme si nenechali vo vrecku, ale rozhodli sme sa opäť podporiť tých, ktorí to potrebujú viac ako my. Tento počin sa zapáčil aj usporiadateľom gulášikovej akcie a pripojili sa k zbierke svojou finančnou pomocou. Za vyzbierané peniaze sme zakúpili 20 školských tašiek pre Centrum pre deti a rodiny Trenčín, ktoré sme odovzdali 3.10.2022. Veríme, že deťom spravili nové školské tašky radosť.

Darčeky boli odovzdať Anton Špaček, Martin Marek, manželia Mojžišovci za BALANCED HR tím a Lukáš Michalec za organizátorov Fajného kotlíkového gulášu.