10 rokov = 10% zľava

10 rokov = 10% zľava

Milí klienti, priatelia, fanúšikovia,

s potešením oznamujeme, že naša spoločnosť slávi svoje 10. narodeniny! 10 rokov plných neustálych výziev, úspechov a nezabudnuteľných zážitkov. Radi by sme sa s Vami podelili o našu radosť a pri tejto príležitosti sme pre Vás pripravili malý darček. Ponúkame Vám možnosť získať 10% zľavu na všetky služby z nášho portfólia služieb. Aj takto sa Vám chceme poďakovať za vašu podporu a dôveru.

 

 

 

*Podmienky na získanie zľavy nájdete na konci textu.

Od založenia spoločnosti sa zameriavame na recruitment, executive search, vzdelávanie a rozvoj a zlepšovanie HR procesov. Sme radi, že sa nám darí inovovať portfólio našich služieb a neustále tak posúvať svoje hranice v oblasti people & talent manažmentu. Naďalej Vám chceme prinášať tie najnovšie a najkvalitnejšie riešenia. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sme v tomto roku zmodernizovali a upravili web a pretvorili vizuál spoločnosti. V druhej polovici tohto roku plánujeme nasadiť analytickú sekciu, kde budete mať efektívny a jednoduchší prístup k platovým prieskumom, sektorovým analýzam, či prípadovým štúdiám.

Aby ste nezmeškali žiadnu z našich noviniek, môžete sa prihlásiť na odber nášho občasného newsletter- u. Budeme Vás informovať o najnovších trendoch v oblasti HR a o našich novinkách.

V neposlednom rade sa chceme sa poďakovať našim partnerom, ktorí nás podporovali a pomáhali nám rásť. Preto Vás chceme požiadať o zdieľanie tejto správy na Vašich sociálnych sieťach.
Či už ste s nami 10 rokov – od začiatku, alebo sa naša spolupráca len rozbieha, prípadne sa o nej ešte len rozhodujete, ďakujeme Vám za podporu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

 

S pozdravom,

Martin Marek
Anton Špaček
Rastislav Krivý
Managing Partners BALANCED HR

 

*Podmienky na získanie 10% zľavy z objednávky:
Pre existujúcich klientov sa 10% zľava vzťahuje na druhú a ďalšiu objednávku akejkoľvek služby z portfólia BALANCED HR z aktuálne platných cien.
Pre nových klientov sa 10% zľava vzťahuje na druhú a ďalšiu objednávku z ceny akejkoľvek služby z portfólia BALANCED HR dohodnutej pri prvej objednávke.
Táto akcia platí pre zadané objednávky v období 6 mesiacov (tzn. od 26.3.2023 do 26.9.2023).

Pošlite to ďalej

Ďaľšie články

10 rokov = 10% zľava

Milí klienti, priatelia, fanúšikovia, s potešením oznamujeme, že naša spoločnosť slávi svoje 10. narodeniny! 10 rokov plných neustálych výziev, úspechov a nezabudnuteľných zážitkov. Radi by

Nezáväzne nás kontaktujte pre viac informácií.

    Meno (povinné)

    Spoločnosť (povinné)

    Váš email (povinné)

    Váš telefón

    Vaša správa